Nowa oferta dla związkowców

W związku z dużym zainteresowaniem i wieloma prośbami od Państwa wznawiamy możliwość zakupu voucherów pobytowych do Holiday Park & Resort.

W związku z tym, możecie Państwo dokonać zakupu voucherów na 6-dniowe pobyty (5 nocy) w 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodkach (Rowy, Pobierowo, Mielno, Ustronie Morskie, Niechorze, Grzybowo) oraz górskim resorcie Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój z dużym rabatem, aż do 76%.
Vouchery są bezimienne, jest zatem możliwość zakupu również dla Państwa rodzin.

Vouchery są do wykorzystania w przeciągu do 5 lat od momentu zakupu, z gwarancją niezmienności ceny!

Osoby kontaktowe w sprawie oferty:  Agnieszka Kowalska, tel. 538-596-180, Dominika Oliwa, tel. 538 667 443

Zbiórkę/wpłaty prowadzimy do dnia 27.03.2024.

Każdy członek naszego związku może zakupić dowolną ilość voucherów.

Poniżej instrukcja jak tego dokonać.

1) Wypełnij tabelę z załącznika i prześlij na adresy:

agnieszka.kowalska@holidaypark.pl oraz dzialrozwoju@solidarnosc.szczecin.pl

2) Przelewu dokonujemy na numer konta: 52 1090 2835 0000 0001 2344 2173 Jadwiga Stróż

W TYTULE PRZELEWU: ZBIÓRKA/ Imię i nazwisko/rodzaj Vouchera (np. domek srebrny góry) /numer telefonu/email

Kliknij w poszczególne odnośniki, a znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i formularze:

>>> OFERTA

>>> KLAUZULA INFORMACYJNA