Apel o pomoc

Apel Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego ws. pomocy Annie Żarkowskiej

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego apeluje o pomoc naszej koleżance Annie Żarkowskiej – wieloletniej przewodniczącej organizacji związkowej NSZZ „Solidarność” przy Poczcie Polskiej.

Wskutek cukrzycy, Anna Żarkowska musiała zostać poddana operacji stopy cukrzycowej, po której została osobą niepełnosprawną. Pociąga to za sobą liczne finansowe obciążenia: kosztowne rehabilitacje, potrzebę zakupienia wózka inwalidzkiego i schodołazu oraz przystosowania mieszkania do nowej sytuacji.

Pani Ania od lat skupiała się na pomocy innym. Nie zdarzyło się, by zostawiła osobę potrzebującą wsparcia, w trudnej życiowej sytuacji, bez pomocy.  Nie możemy pozwolić, by została sama, teraz, gdy to ona jej potrzebuje. Wiemy, że marzeniem Pani Ani jest szybki powrót do pracy, sprawności i możliwości działania na rzecz innych. Musimy Jej w tym pomóc.

Jako „Solidarność” zajmiemy się koordynacją pomocy Pani Ani. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wymaga to pracy i finansowego wsparcia, o które apelujemy również i do Was.

Zarząd Regionu prosi w związku z tym wszystkie organizacje o pomoc naszej koleżance w powrocie do aktywnego życia. Wpłaty prosimy kierować na konto Zarząd Regionu: Santander Bank Polska II/O Szczecin 36 1500 1722 1217 2006 0540 0000, z dopiskiem „Pomoc dla Anny Żarkowskiej”.