Akcja na Jasnych Błoniach

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego organizuje akcję promocji związku.

W czwartek (godz. 9-17) i piątek (godz. 9-16) na Jasnych Błoniach stanie namiot, w którym porozmawiać można będzie z prawnikami i ekspertami o korzyściach, wynikających z zapisania się do związku zawodowego, o tym, jak bronić się przed nieuczciwym pracodawcą, mobbingiem, jak negocjować wysokość swojego wynagrodzenia i jak chronić swoje prawa, wynikające z Kodeksu Pracy.  Pojawią się też  pracownicy Biura Porad Obywatelskich, którzy podpowiedzą jak poradzić sobie ze skomplikowanymi problemami urzędowymi.

W tym roku, akcja promocyjna połączona będzie z obywatelską inicjatywą zbierania podpisów pod projektem ustawy o emeryturach stażowych. Przedstawiciele NSZZ „Solidarność” zbierać będą podpisy pod projektem zarówno w czwartek, jak i w piątek.