Zapraszamy na pielgrzymki

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego zaprasza członków Związku do udziału w dwóch pielgrzymkach: do Częstochowy i Lichenia.

Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasna Górę odbędzie się w dniach  18-19 września 2021r. Koszt udziału członka Związku w dwudniowym wyjeździe (przejazd autokarem, nocleg, trzy posiłki, ubezpieczenie) zależy od miejsca zakwaterowania:

1. Dom Pielgrzyma  140 zł za os.
  2. Hotel Bonaparte     190 zł za os.

Pielgrzymka do Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu odbędzie się w dniach 16-17 października 2021r. Koszt udziału członka Związku w wyjeździe wynosi 190 zł/os. i obejmuje: przejazd autokarem, nocleg, trzy posiłki i ubezpieczenie.

Zapisy na obie pielgrzymki przyjmowane są w sekretariacie Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego, tel. 91 422 74 22.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe (na wyjazd do Częstochowy znajduje się >>> TUTAJ a na wyjazd do Lichenia >>> TUTAJ ) prosimy przesyłać na adres e-mail:  solidarnosc@solidarnosc.szczecin.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i wpłaty za pielgrzymkę na Jasną Górę przyjmujemy do 27 sierpnia 2021.

Zgłoszenia i wpłaty za pielgrzymkę do Lichenia przyjmujemy do 30 września 2021 r.

Wpłat należy dokonywać na konto:
ZR NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego

Bank Santander SA
Nr konta 36 1500 1722 1217 2006 0540 0000

Tytuł wpłaty: opłata za pielgrzymkę – należy wpisać Częstochowa lub Licheń, nazwa organizacji, imię i nazwisko uczestnika oraz wybrane miejsce noclegowe.

Wyjazd jest organizowany dla członków NSZZ „Solidarność”.