Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego

Na spektakl z rabatem

Dla naszych członków mamy ciekawą ofertę: zaproszenie na spektakl teatralny „Klub Niepokornych”, który odbędzie się 11 czerwca w szczecińskim Teatrze Współczesnym – z dwudziestoprocentową zniżką.

Poniżej szczegóły zbliżającego się spektaklu:

„Klub Niepokornych”
11.06.2024, godzina 17:30 i 20:00
Teatr Współczesny, Szczecin

„Ten spektakl to zabawna, przejmująca i mądra opowieść o tym, że młodość to ekscytująca, pełna zawirowań i nieprzewidywalnych zwrotów akcji podróż, a punktem docelowym jest dorosłość. To historia ta o tym, że młodość to bolesny czas buntów i poszukiwań, walka z wewnętrznymi demonami, ale także okres, w którym kształtują się marzenia i cele, a te mają wpływ na to kim stajemy się jako dorośli. To także opowieść o sile i znaczeniu komunikacji. Niezależnie od tego, w jakim punkcie swojego życia jesteśmy.”

🎫Cena biletów bez rabatu: 100zł|130zł|160zł
🎫Cena biletów z rabatem: 80zł|104zł|128zł

ADRIA-ART, organizator wydarzeń kulturowych – koncertów, spektakli, występów kabaretowych czy stand-upów, przewidział dla członków NSZZ „Solidarność” 20 procent zniżki na zakup biletów. Rabat jest stały, obejmuje wszystkie wydarzenia organizowane przez ADRIA-ART w Polsce.

Instrukcja jak dokonać rezerwacji oraz kod rabatowy uprawniający do zniżki jest do pobrania u przewodniczących organizacji lub w dziale rozwoju ZR.

Nadchodzące wydarzenia można sprawdzać na stronie www.adria-art.pl.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.