Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego

Tańsze vouchery jeszcze raz

Z uwagi na duże zainteresowanie, członkowie NSZZ „Solidarność” mogą jeszcze raz, do 28 września, skorzystać z przeznaczonej specjalnie dla nich oferty kupna voucherów na siedmiodniowe pobyty w ośrodkach Holiday Park & Resort z 70% rabatem i ważnych 4 lata, Zarząd firmy podjął decyzję, że później ten czas zostanie skrócony do 2 lat. Po kliknięciu >>>TUTAJ można pobrać ulotkę z ofertą.

Przypominamy, że do dyspozycji jest 7 wyjątkowych ośrodków Holiday Park & Resort i komfortowe domki i apartamenty nad morzem w Mielnie, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Rowach, Pobierowie i Niechorzu, a od września tego roku również w górach, w miejscowości Cieplice Zdrój. Aktualne promocyjne ceny dla członków naszego związku wynoszą:

– 649 zł za voucher na cały luksusowy 4 osobowy apartament za 7 dni nad morzem (cena regularna 2093 zł);

– 799 zł za voucher na cały luksusowy 9 osobowy domek za 7 dni nad morzem (cena regularna 2793 zł);

– 799 zł za voucher na cały luksusowy 9 osobowy domek za 7 dni w górach (cena regularna 2793 zł).

W tych cenach są pobyty 7-dniowe (6 dób hotelowych), które mogą zostać zrealizowane w dowolnym resorcie przez okres 4 lat przez cały rok, z wyłączeniem terminów zaznaczonych w regulaminie. Każda osoba może nabyć nieograniczoną ilość takich voucherów i możne być to dowolna kombinacja voucherów morskich i górskich.

Każdy zainteresowany dokonuje indywidualnego zakupu voucherów na platformie zakupowej przeznaczonej dla naszych związkowców – wystarczy kliknąć w link: 

https://produkty.holidaypark.pl/pakiety-hurtowe/57267b13-ba01-423b-b02c-f8c479eeb8e2

Po kliknięciu w link, otwiera się strona, na której można wybrać rodzaj i liczbę voucherów oraz wpisać dane. Następnie klikamy przycisk „Kupuję i płacę”, który przekieruje nas do standardowego formularza płatności online.

Nie ma ograniczeń ilościowych i w jednej operacji można zakupić dowolną liczbę voucherów różnego rodzaju.

Jeżeli nabywamy vouchery dla rodziny, to podając dane wpisujemy imię i nazwisko osoby, która będzie korzystała z vouchera.

Istnieje możliwość otrzymania faktury indywidualnej po uprzednim zaznaczeniu takiej chęci podczas procesu zakupu.

Na wskazany adres e-mail przesyłane zostaje w pierwszej kolejności potwierdzenie zakupu, a po zamknięciu sprzedaży – elektroniczne kody zamówionych voucherów, które są ważne przez 4 lata i na podstawie których można dokonać rezerwacji pobytu.

Specjalna Promocja Gastronomiczna „Podwójna Radość”

Dla wszystkich członków NSZZ Solidarność, którzy posiadają już vouchery pobytowe lub planują je nabyć w najbliższym czasie przygotowany został wyjątkowy prezent – Specjalna Promocja Gastronomiczna „Podwójna Radość”. Tylko teraz podwajamy każdą wpłaconą kwotę na specjalny voucher do wykorzystania w restauracjach, bistro, barach i kawiarniach Holiday Park & Resort (szczegóły >>>TUTAJ). Dzięki tej promocji, podczas pobytu wszystkie usługi gastronomiczne łącznie z napojami, w tym alkoholowymi, będą tańsze o 50%.

Promocja Podwójna Radość – podwajamy zadeklarowaną kwotę wpłaty – min. wpłata 500 zł = do wykorzystania 1000 zł;

Nr konta do wpłaty: 73 1610 1133 2003 0220 0023 0004; Opis przelewu (obowiązkowy): PR11, imię nazwisko osoby, która będzie korzystała z vouchera, e-mail, nr telefonu. Bardzo ważne jest wpisanie kodu PR11 i wszystkich powyższych danych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.