Zapraszamy na szkolenia

Zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniach organizowanych przez Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego. Mają one na celu poprawę funkcjonowania jednostek organizacyjnych związku, a co za tym idzie skuteczniejszą walkę w obronie interesów pracowników.

W związku z planowaną przez Zarząd Regionu organizacją szkoleń dla członków naszego związku zawodowego, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na formularzu zgłoszeniowym (do pobrania >>>TUTAJ) do dnia 7 października 2022 r.

Tematy szkoleń:

1. Podstawowe zasady prowadzenia działalności związkowej;
  2. Negocjacje
  3. Regulaminy: Pracy, Wynagradzania, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  4. Szkolenie dla Społecznych Inspektorów Pracy
  5. Podstawowe zasady prowadzenia księgowości organizacji związkowych oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym
  6. Zasady funkcjonowania oraz uprawnienia Komisji Rewizyjnych w organizacjach zakładowych i międzyzakładowych.

Szkolenie z podstawowych zasad prowadzenia działalności związkowej jest obowiązkowe dla wszystkich organizacji założonych w 2020 roku i później, jeśli nie uczestniczyły dotychczas w tym szkoleniu. Szkolenie dla Komisji Rewizyjnych przewidziane jest dla obecnych członków tych komisji.

Na każde ze szkoleń każda organizacja związkowa może zgłosić 2 uczestników.

Po otrzymaniu zgłoszeń Zarząd Regionu przekaże informacje o terminach szkoleń mailowo wraz z informacją dotyczącą możliwości uzyskania oddelegowania na szkolenie. Informacje te będą również dostępne na stronie http://www.solidarnosc.szczecin.pl.