Pielgrzymka do Częstochowy

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego zaprasza członków Związku do udziału w corocznej Pielgrzymce Ludzi Pracy do Częstochowy, która odbędzie się w dniach 17 – 18 września 2022 r. Koszt udziału członka Związku w dwudniowym wyjeździe (przejazd autokarem, nocleg, trzy posiłki, ubezpieczenie) wynosi 320 złotych.

Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w sekretariacie Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego, tel. 91 422 74 22.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe (by pobrać formularz kliknij >>> TUTAJ) prosimy przesyłać na adres e-mail: solidarnosc@solidarnosc.szczecin.pl
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia i wpłaty przyjmujemy do 1 września 2022 r.

Wpłat należy dokonywać na konto:
ZR NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego

Bank Santander SA
Nr konta 36 1500 1722 1217 2006 0540 0000

Tytuł wpłaty: opłata za pielgrzymkę Częstochowa 2022 r., nazwa organizacji, imię i nazwisko uczestnika.

Termin dokonania wpłaty: 1 września 2022 r.

Wyjazd jest organizowany dla pełnoletnich członków NSZZ „Solidarność”.