Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego

Oferta dla członków związku

Dla wszystkich członków NSZZ „Solidarność”, firma Holiday Park & Resort przygotowała bardzo specjalną ofertę (<< kliknij w słowo „ofertę”) i możliwość nabycia voucherów z 70% rabatem.

Aby z niej skorzystać wystarczy wejść na platformę zakupową Holiday Park & Resort, która dostępna jest tylko dla NSZZ „Solidarność” do 30 czerwca br. Do Państwa dyspozycji jest 7 wyjątkowych ośrodków Holiday Park & Resort i komfortowe domki i apartamenty nad morzem w Mielnie, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Rowach, Pobierowie i Niechorzu, a od września tego roku również w górach, w miejscowości Cieplice Zdrój.

Aktualne promocyjne ceny dla Państwa wynoszą:

649 zł za voucher na cały luksusowy 4 osobowy apartament za 7 dni nad morzem (cena regularna 2093 zł);

799 zł za voucher na cały luksusowy 9 osobowy domek za 7 dni nad morzem (cena regularna 2793 zł);

799 zł za voucher na cały luksusowy 9 osobowy domek za 7 dni w górach (cena regularna 2793 zł).

W tych specjalnych cenach oferujemy pobyty 7-dniowe (6 dób hotelowych), które mogą zostać zrealizowane w dowolnym resorcie przez okres 4 lat przez cały rok, z wyłączeniem terminów zaznaczonych w regulaminie. Każda osoba może nabyć nieograniczoną liczbę takich voucherów i może być to dowolna kombinacja voucherów morskich i górskich.

Każdy zainteresowany dokonuje indywidualnego zakupu voucherów na platformie zakupowej przeznaczonej dla Państwa. Platforma jest aktywna do 30 czerwca, do godz. 24.

WAŻNE:

  1. Proszę kliknąć poniższy link:

https://produkty.holidaypark.pl/pakiety-hurtowe/6ec74d0a-5bc4-441f-944b-74f2cbf2e13d

  1. Po kliknięciu otwiera się strona, na której można wybrać rodzaj i ilość voucherów oraz wpisać dane. Następnie klikamy przycisk „Kupuję i płacę”, który przekieruje nas do standardowego formularza płatności online;
  2. Nie ma ograniczeń ilościowych i w jednej operacji można zakupić dowolną liczbę voucherów różnego rodzaju;
  3. Jeżeli nabywamy vouchery dla rodziny, to podając dane wpisujemy imię i nazwisko osoby, która będzie korzystała z vouchera;
  4. Istnieje możliwość otrzymania faktury indywidualnej po uprzednim zaznaczeniu takiej chęci podczas procesu zakupu;
  5. Na wskazany adres e-mail przesyłamy w pierwszej kolejności potwierdzenie zakupu, a po zamknięciu sprzedaży dosyłamy elektroniczne kody zamówionych voucherów, które są ważne przez 4 lat i na podstawie których można dokonać rezerwacji pobytu.

OFERTA WAŻNA DO 30.06.2022 r. do godz.24:00

Firma przygotowała także Wakacyjną Super Promocję dla nowych i stałych klientów. Przypominamy, że wakacje to okres formalnie wyłączony z możliwości wykorzystania voucherów, więc tym bardziej warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji:

– za 1 kod (voucher) domkowy pobyt w Kołobrzegu (Grzybowo) w okresie 17.06 – 30.06.2022 na 5 dób/6 dni

– za 2 kody (vouchery) domkowe – pobyt w Niechorzu w domku w okresie 17.06 – 10.07.2022 na 5 dób/6 dni

– za 1 voucher na domek lub apartament można zarezerwować pobyt 5 dób/6 dni w apartamencie Ustronie Morskie w okresie 17.06 – 10.07;

– za 4 kody (vouchery) domkowe pobyt 6 dób/7 dni w Niechorzu i Grzybowie w domku w lipcu 2022;

– nadal aktualna promocja na sierpień – pobyty od 22.08.2022 – 6 dób/7 dni już od 3 kodów – tutaj tylko nowo zakupione vouchery.

Rezerwacje w tych promocjach robimy tylko przez infolinię!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.