Wyślij maila, wesprzyj strajk

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego prosi wszystkie organizacje związkowe o wzięcie udziału w akcji poparcia strajkujących w firmie Hutchinson 2 w Żywcu.

Strajk w Hutchinsonie trwa już tydzień, a pracodawca pozoruje jedynie dialog z „Solidarnością”. Komisja zakładowa NSZZ „Solidarność” domaga się od wielu miesięcy podwyżek płac, ale negocjacje, spór zbiorowy i pikieta protestacyjna nie przyniosły żadnych satysfakcjonujących efektów.

Zarząd Regionu apeluje o solidarność ze strajkującymi i udział w akcji wysyłania maili do dyrekcji firmy Hutchinson, o treści:

Hutchinson 2 sp. z o.o. w Żywcu

Popieramy akcję protestacyjną pracowników spółki Hutchinson 2 w Żywcu, walczących o godne zarobki za swą ciężką pracę.

Apelujemy do dyrekcji zakładu o podjęcie rozmów, które doprowadzą do spełnienia słusznych żądań związkowców.

Maile prosimy wysyłać na adresy: tadeusz.skorupka@hutchinson.com i ewelina.wasniowska@huchinson.com