Szukamy osób do pracy!

Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego poszukuje osób do pracy w Dziale Rozwoju Związku. Praca polega na rozwijaniu struktur związkowych w zakładach pracy, w których już działają związki zawodowe oraz tworzeniu nowych organizacji związkowych w firmach dotychczas nie objętych działalnością NSZZ „Solidarność”.

Ponadto pracownicy będą zobowiązani do bieżącego wspierania członków związku zawodowego oraz organizacji związkowych. Wymagania na stanowisku pracy:

– dyspozycyjność

– samodzielność

– umiejętność pracy pod presją czasu

– kreatywność

– umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office

– umiejętność obsługi portali społecznościowych, takich jak Facebook oraz komunikatorów takich jak Messenger, Whatsup

– prawo jazdy kat. B oraz aktywne korzystanie z uprawnienia do prowadzenia pojazdu.

Pracodawca proponuje:

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– pracę umożliwiającą stały rozwój

– dostęp do różnego rodzaju szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o mailowe wysyłanie cv na adres: sekretarz@solidarnosc.szczecin.pl. Informacje uzyskać można także pod numerem telefonu: 91 422 74 22.