Dodano na stronę 18 maja 2020

Informujemy, że Biuro Zarządu Regionu zostało otwarte po pandemii i czynne jest codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16. Jednocześnie jednak, by dostosować się do wymogów obowiązujących przepisów, prosimy, by swoje wizyty w biurze uzgadniać wcześniej telefonicznie lub mailowo. Przychodzących do biura prosimy o używanie maseczek, rękawiczek i płynów do dezynfekcji.

Dodano na stronę

Sto lat temu, 18 maja 1920 roku w Wadowicach urodził się Karol Wojtyła – papież Jan Paweł II, święty Kościoła katolickiego, wielki Polak. W tę wyjątkową rocznicę, kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II złożyła delegacja Zarządu Regionu: przewodniczący Mieczysław Jurek, wiceprzewodniczący Dariusz Mądraszewski i sekretarz Grażyna Balicka.

Dowiedz się więcej…
Dodano na stronę 13 maja 2020

Zamieszczamy apel Piotra Dudy, przewodniczącego Komisji Krajowej w sprawie wyborów prezydenckich. Apel rozwinie się po kliknięciu w obrazek.

Dodano na stronę 6 maja 2020

Zamieszczamy treść umowy, zawartej pomiędzy NSZZ „Solidarność” a kandydatem na prezydenta Andrzejem Dudą. Dokument otworzy się po kliknięciu w zdjęcie.

Dodano na stronę 4 maja 2020

Wszystkim strażakom z okazji ich święta życzymy szczęśliwych powrotów z akcji, zdrowia, satysfakcji z pracy i poczucia zawodowego spełnienia!

Starsze