dsc00617

Zapraszamy na obchody Grudnia’70

Tradycyjnie w grudniu obchodzić będziemy rocznicę Wydarzeń Grudniowych. Poniżej program dwudniowych uroczystości, na które zapraszamy wszystkich członków Związku i mieszkańców Szczecina.

DSC02049

Matka Boska Robotników Solidarności już w Szczecinie

W kościele pw. Św. Stanisława Kostki odbyło się uroczyste powitanie przywiezionego z Częstochowy obrazu Matki Boskiej Robotników Solidarności. Wizerunek Najświętszej Panny powitał na naszej ziemi sam Arcybiskup Andrzej Dzięga, a […]

kartka-podziękowanie

Cegiełki na budowę pomnika Lecha Kaczyńskiego

Komitet Społeczny Budowy Pomnika Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie rozpoczął zbiórkę pieniędzy na swój cel statutowy, czyli budowę i odsłonięcie pomnika w Szczecinie. Pieniądze można wpłacać na konto bankowe, […]

Down
pause
Up
Dodano na stronę 11 grudnia 2017

Delegacja związkowców wzięła udział w uroczystej mszy świętej, odprawionej w intencji zmarłego przed rokiem Longina Komołowskiego. Odbyła się ona w sobotę, 9 grudnia, w dolnej kaplicy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, gdzie spoczywa wybitny opozycjonista.  Dowiedz się więcej…

Dodano na stronę 4 grudnia 2017

Z okazji Dnia Barbórki, wszystkim wykonującym ciężki zawód górnika życzymy szczęścia, spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Oby Wasza praca zawsze była doceniana, a wszystkie sprawy, zarówno zawodowe, jak i te prywatne, układały się pomyślnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Wszystkiego dobrego!

W imieniu Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego

życzy

przewodniczący Mieczysław Jurek

barbórka

Dodano na stronę 30 listopada 2017

W siedzibie Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Pomorza Zachodniego można nabyć kalendarze na nadchodzący 2018 rok. Do wyboru są kalendarze trójdzielne (cena 10 złotych) i książkowe (20 złotych). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

24271119_1757572430927768_1047326088_o (1)

 

Dodano na stronę

Tradycyjnie w grudniu obchodzić będziemy rocznicę Wydarzeń Grudniowych. Poniżej program dwudniowych uroczystości, na które zapraszamy wszystkich członków Związku i mieszkańców Szczecina.

Dowiedz się więcej…

Dodano na stronę 15 listopada 2017

9 grudnia w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się msza święta w intencji zmarłego przed rokiem Longina Komołowskiego. Zarząd Regionu organizuje wyjazd do stolicy dla członków „Solidarności”, którzy chcą wziąć udział w uroczystości.

Dowiedz się więcej…

Starsze